СПОРТИСТ НА ВАРНА

НOМИНАЦИИ НА СПОРТНИТЕ ЖУРНАЛИСТИ

Василики с приза за №1 на декември`2017 във Варна

Василики Кадоглу стана спортист на Варна за месец декември`2017. Тя е състезател на КПС „Астери“.

Василики спечели златен медал при жените на 800 м. св.стил с нов рекорд и два сребърни медала на ДЛОП. Василики грабна и приза за №1 на варненското спортно училище за декември. Отбор на последния месец за миналата годна е клубът по плуване ПСК „Ч.море“.

Плувците на клуба спечелиха сребро от ДП за девойки и юноши старша възраст. Сребърен медал при децата от ДП в Пловдив-отборно. Отборна титла в комплексното класиране на ДП –мъже и жени-24 медала, от тях 10 златни.

Победител в онлайн гласуването стана Георги Цурев, който спечели гласовете на 91,3 % от участниците в анкетата. Той грабна сребро на 100 и 200 м.гръб на ДЛОП. Състезател на КПС „Астери“.