СПОРТИСТ НА ВАРНА

НOМИНАЦИИ НА СПОРТНИТЕ ЖУРНАЛИСТИ

Калина Маринова е №1 на Варна за май`2018

Заслужен приз за варненската състезателка по ветроходство Калина Маринова. Тя бе определена за „Спортист на Варна“ за месец май-2018. Калина Маринова спечели златен медал от международната регата „Порт Бургас“ в клас Лазер 4,7. Треньор Даниел Николов.

За отбор на месец май очаквано призът отиде при хандбалния тим на Локомотив/Вн/, които станаха за пореден път шампиони на страната без конкуренция.

Победител в онлайн анкетата стана състезателката по худ.гимнастика на „ЧАР-ДКС“ Елизабет Йовчева, която събра 37,61 % от гласовете. Треньор Филипа Филиова. Успехите на Елизабет: